Jak trénujeme

 
1. Seznamovací schůzka
První seznámení s lektory probíhá většinou u kávy v pohodlí křesel. Nejprve si vyslechneme Vaše představy o rytmech či hudebním žánru. Poté však přejdeme na taneční parket, abychom zjistili, jak zkušení tanečníci jste.
2. Tvorba choreografie
Dle domluvy vymyslíme na danou píseň či směs rytmů sestavu prvků, kterou začneme trénovat na pravidelných lekcích. I pro úplné začátečníky dokážeme vytvořit zajímavou choreografii složenou z jednoduchých, avšak efektních prvků! 
3. Pravidelné tréninky
Scházíme se dle Vašich časových možností v tanečním studiu Flame Dance  a nacvičujeme nejprve základní prvky sestavy, tzn. kroky, popřípadě práci v páru a pohyby rukama. Po zvládnutí části choreografie doporučujeme začít trénovat samostatně a společné tréninky se omezí na dokončování detailů, estetickou stránku tance a výraz novomanželů při tanci.
4. Samostatné tréninky 
Nabízíme k tréninkům pronájem našich sálů za zvýhodněné ceny. Sály o velikosti 60m2, 40m2 a 30m2 jsou Vám k dispozici dle předešlé domluvy.
5. Předsvatební generálka
Na jedné z posledních lekcí si vyzkoušíte novomanželský tanec nanečisto před publikem, které tvoří tanečníci a klienti studia, kteří se právě ve studiu pohybují.
6. Svatební den
A nyní se ukáže, jak pilně jsme trénovali. Ale nebojte se, choreografii známe pouze my a Vy, takže pokud se stane, že zapomenete nějaký detail či pohyb, naučíme Vás, jak to na sobě nedat znát. Ovace svatebních hostů nebudou brát konce a Vy budete králi tanečního parketu!